SlovenskýEnglish

Vianočná akadémia 20.12.2015

 10.12.2015

Už tradične v nedeľu pred Vianočnými prázdninami deti kobylskej základnej  a materskej školy privítali svojich rodičov, starých rodičov, ale aj ostatných obyvateľov obce na slávnostnej Vianočnej akadémii v sále kultúrneho domu v Kobylách.

Deti  nám predviedli bohatý program vyskladaný z piesní, hraných scénok a tancov, s tématikou blížiacich sa Vianoc a zimy. Na záver programu vystúpil detský spevácky súbor Kobyľanik pod vedením a hudobým doprovodom Ľuboša Krakovského.

Pán starosta Ing. Jozef Šoltys všetkým zaželal šťastné a pokojné Vianoce, veľa zdravia, spokojnosti a lásky v roku 2016 a deti odmenil pripravenými balíčkami so sladkosťami. Nedeľné popoludnie sa vydarilo, všetci zúčastnení odchádzali spokojní a rodičia odchádzali pyšní na svoje ratolesti. 

Veľká vďaka učiteľkám základnej a materskej školy, ktoré vynaložili obrovskú námahu a tento program s deťmi pripravili a nacvičili, ďakujeme aj p. Jánovi Lukáčovi za technickú podporu a hudobý doprovod.

Za fotografie ďakujeme Ing. Slavomírovi Macekovi, fotogaléria v lepšom rozlíšení na http://ingslavomrmacek.pixieset.com/vianonakadmiakobyly2015/

 video z akcie ...pozri videogaléria